Ветеринар

Чотириногий друг не скаже, де у нього болить. Лікувати тварин, часом, складніше, ніж людей. Ветеринарія — не просто медицина, це вміння відчувати і розуміти тварин без слів. «Тварини-не менші брати наші і не бідні родичі; вони-інші народи, разом з нами потрапили в мережу життя, в мережу часу; такі ж, як і ми, бранці земного пишноти і земних страждань. У нас найкращій ветеринаре донецк. «Ветеринари працюють на кінних заводах і птахофабриках, на рибницьких і звірівницьких підприємствах, в розплідниках, фермерських господарствах, у відділах виробничо-ветеринарного контролю на м’ясокомбінатах, на м’ясомолочних і харчових контрольних станціях, в лабораторіях, в НДІ ветеринарної санітарії.

Зарубіжні ветеринарні лікарі спеціалізуються на лікуванні різних категорій тварин: дрібних домашніх тварин, сільськогосподарських і екзотичних. І навчання, наприклад, американських ветеринарів, триває вісім років.

Російська система влаштована трохи інакше. Наша Ветеринарія ще донедавна орієнтувалася в першу чергу на потреби сільського господарства. Тепер у вузах з’являються кафедри дрібних домашніх і екзотичних тварин, але навчання в Інституті займає всього п’ять років, і випускники отримують кваліфікацію «ветеринарний лікар загального профілю».

 1

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *