Турция

Турецька Республіка (Turkiye Cumhuriyeti) має унікальне розташування, оскільки частина території Туреччини, а саме 97% її знаходяться в Азії і носить назву Анатолія, і тільки 3 % — в Європі, поділ проходить через Босфорську протоку. Ця східна країна омивається 4 морями: з півночі чорним і Мармуровим, з півдня — Середземним, із Заходу — Егейським. Детальніше на otpusk.com/search/turkey/.

Географія:

Площа країни: 814 578 кв. км.
Валюта: Турецька Ліра (YTL)

Туреччина межує з багатьма країнами-зі Сходу: Вірменія, Азербайджан (Нахічевань), Іран, по морю з Росією. C півночі: Болгарія, Грузія, по морю з Україною. Із Заходу: морський і сухопутний кордон з Грецією. З півдня: Ірак, Сирія, по морю з Кіпром.
Офіційна столиця держави-Анкара (Ankara).
Історичний центр-Стамбул (Istanbul).

Клімат:

Туреччина-це здебільшого гориста місцевість, тому клімат в середньому гірський і є нотки континентального. У внутрішній частині Туреччини всюди спекотне і посушливе літо, а зима досить сніжна і холодна. На Егейському і Середземному узбережжях клімат середземноморський, зима дуже тепла і м’яка, тому багато снігу тут не знайдете. На Чорноморському узбережжі клімат помірно-морський з характерними для нього жарким літом і трохи прохолодною зимою.

Релігія:

У Туреччині понад 95% населення-мусульмани. Мусульмани зобов’язані молиться близько 5 разів на день, і обов’язково дотримуватися посту в період священного свята Рамазан. У Туреччині найголовнішими релігійні свята є Рамазан і Кубран Байран.

Туреччина-світська Країна, тобто релігія розділена від країни, навіть незважаючи на це, майже всі сфери життя пройняті ісламом.
У курортних районах і великих населених пунктах в тому числі Стамбул, Ізмір, Анкари для гостей країни практично немає ніяких обмежень в одязі. Нормальним іміджем вважаються шорти і міні спідниці, більш відкриті кофтинки у представниць слабкої статі. Деякі туристки загоряють на пляжах своїх готелів-топлес.

 1

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *