Стеллажи для библиотек

Металеві стелажі, використовувані в складському господарстві, архівах і торгівлі вже давно потіснили стелажні системи з дерева і пластика. Конструкції з металу-найміцніше і довговічне обладнання, представлене різноманітними модифікаціями. У нас найкращі стеллажи для библиотек.

Залізні стелажі з антикорозійним покриттям витримують високі навантаження, стійкі до деформацій і несприятливих факторів зовнішнього середовища. Правильний вибір системи зберігання представляє величезну важливість для підприємств, що спеціалізуються на складській і торговельній діяльності. Раціональне розміщення обладнання із забезпеченням доступу до товарно-матеріальних цінностей – головна умова ефективної організації роботи інфраструктурного об’єкта.

ВИБІР КОНСТРУКЦІЇ МЕТАЛЕВОГО СТЕЛАЖА
Типові стелажі металеві купують невеликі магазини, виробничі підприємства, бібліотеки, конструкторські бюро. Для масштабних складських комплексів стелажні системи проектуються з урахуванням специфіки господарської діяльності, обсягу вантажопотоку. Інженер-проектувальник, перед вибором моделі стелажа, виконує на об’єкті наступні дії:

вимірює площу складу, відстань від підлоги до стелі;
оцінює якість підлогового підстави;
проводить експрес аналіз архітектурних особливостей приміщення;
зазначає на схемі ділянки розміщення інженерно-технічних комунікацій;
вказує фізичні перешкоди (люки, виступи, ступені, зниження підвищення по висоті).

 1

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *