Продвижение инстаграм

Розкрутка в Instagram-новинка в SMM, що має величезну кількість деталей. На сьогоднішній день цей напрямок є одним з найпопулярніших. Обороти воно стало набирати в 2015 році, а вже через рік зайняло лідируючі позиції серед соцмедіа. У нас найкраще продвижение инстаграм алматы.

Instagram порівняно молодий (2010 року народження), але незважаючи на це, дана соцмережа є однією з найбільш затребуваних. Саме вона має найбільш платоспроможну аудиторію, яка веде активний спосіб життя. А це більш, ніж вигідно для будь-яких компаній або брендів. Вже через два роки після заснування Інстаграма Facebook виклав мільярд на його покупку. Ще через три роки з’явилася можливість відправки трафіку на веб-ресурс і створення з фото галерей. Ще через рік значно покращилася якість довантажуваних фотографій. Доступний інтерфейс, ефектні фільтри для фото перетворили цю соціальну мережу в платформу для розкрутки бізнесу, яка росте з неймовірною швидкістю, збільшуючись якісно і кількісно.

Дані статистики такі: на даний момент Instagram відвідує понад 700 мільйонів чоловік. При цьому чоловіків серед відвідувачів третина, а жінок (не складно підрахувати) – дві третини від загальної кількості. Кожен відвідувач в середньому витрачає близько півгодини на відвідування мережі. А кожен третій підписався більш, ніж на п’ять сторінок з рекламою.

 1

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *