Получить румынское гражданство

На законодавчому рівні уряд Румунії надає іноземним заявникам можливість спрощеного оформлення громадянства за процедурою репатріації. Умови присвоєння нового статусу закріплені в ст.10 і 11 Закону «Про громадянство» і ст. 7 Конституції Румунії. Відповідність вимогам законодавства дозволяє стати громадянином Євросоюзу в прискорені терміни без обов’язкового тривалого проживання на території держави. Я розповім як получить румынское гражданство россиянину. Оформлення другого паспорта Румунії передбачає можливість збереження громадянства країни походження. ЯК ОТРИМАТИ ГРОМАДЯНСТВО РУМУНІЇ
ПО РЕПАТРІАЦІЇ
1Подписание договору

При зверненні в International Holdings фахівці компанії проведуть детальну консультацію про майбутню роботу і загальну процедуру отримання румунського громадянства. Умови спільної співпраці прописуються в двосторонньому договорі перед початком оформлення.

2Сбор документів

Юристи компанії складуть для Вас повне досьє відповідно до вимог румунського міграційного законодавства, в разі втрати документів родичів допоможуть з їх відновленням. Для подачі на громадянство необхідно надати:
Закордонний і цивільний паспорт
Свідоцтво про народження
Свідоцтва про народження матері та батька
Свідоцтво про шлюб батьків
Свідоцтва про народження бабусі і дідуся
Свідоцтво про шлюб бабусі і дідуся
Довідку про несудимість

3Подача досьє до Міністерства юстиції

Фахівці компанії запишуть Вас на зручний час і дату для реєстрації документів на громадянство в Мін’юсті Румунії. На подачі Ви отримаєте персональний реєстраційний номер DOSAR для подальшого відстеження стану вашої справи.

4вихід в наказ на громадянство

Період розгляду документів становить від 12 місяців. Час очікування слід приділити вивченню основ румунської мови та підготовці до присяги на громадянство. Після виходу в Наказ юристи International Holdings допоможуть вам записатися в Міністерство юстиції для проходження процедури.

5Сдача присяги в Міністерстві юстиції

Процедура проходить по запису в Мін’юсті і являє собою вимову офіційного тексту, що складається з 20 румунських слів. Співробітники уповноваженого органу можуть вибірково задати кілька питань присутнім, тому важливо бути заздалегідь підготовленим. Фахівці компанії International Holdings розкажуть Вам, що необхідно для успішного проходження присяги.

6Получение громадянства

В результаті успішної здачі присяги видається сертифікат про громадянство, що підтверджує присвоєння статусу громадянина Румунії. На підставі отриманого документа фахівці нашої компанії допоможуть вам оформити Румунську ID-карту і закордонний паспорт.

 1

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *