Печать на самоклеющейся пленке

Друк наклейок на плівці — найбільш затребувана, популярна. За допомогою друку на самоклеючій плівці і останніх інноваційних технологій досягаються неповторні, оригінальні рішення. Це дає ряд необмежених можливостей у виробництві рекламної високоякісної продукції будь-якого типу. У нас найкраща печать на самоклеющейся пленке.

Ми здійснюємо виготовлення наклейок на вітрини, пляшки, плакати різними способами – трафаретним друком і цифровим. Самоклеюча плівка класифікується за такими ознаками: ступеня пропускання світла, матовості покриття (матова, глянцева). Також виконуємо Широкоформатний друк наклейок на гарантійних наклейках або транспортних.

Особливості друку наклейок на плівці
Друк на плівці-самоклейці використовується для різних завдань: створення інформаційних, дизайнерських, рекламних продуктів. За рахунок використання високоефективних технологій самоклейки мають відмінні характеристики.

Фарба на матеріал наноситься якісно, зображення виходять соковитими, чіткими, насиченими.
Самоклеюча плівка ORACAL відрізняється зносостійкістю, надійністю, добре переносить будь-які негативні фактори впливу зовнішнього середовища, перепади високих і низьких температур.
Протягом тривалого часу не втрачає зовнішнього презентабельного вигляду.
Це доступний, недорогий спосіб реклами економ.

 1

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *