Новости

У наш неспокійний час не всі мають можливість ходити в спортзал. То що робити? Звичайно, займатися вдома! Якщо ви не можете регулярно ходити до спортзали, це не привід не займатися спортом. Адже сьогодні ви можете влаштувати тренування прямо вдома або в офісі, включивши онлайн-уроки з фітнесу, бодібілдингу або навіть балету. Займайтеся спортом вдома, на роботі, у відрядженнях або у відпустці. Все, що вам потрібно, це бажання, комп’ютер та веб-камера. Детальніше на https://optimist.pw/.

Це онлайн-сервіс з безліччю тренувань як для чоловіків, так і для жінок: силові, кардіо, йога, аеробіка та багато іншого. Ви можете потренуватися за попереднім записом або приєднатися до «живого» тренування з тренером. Новачки можуть скористатися 10-денним безкоштовним членством, після якого стягується плата.

Якщо ви мрієте зайнятися балетом, зробіть це! У цьому сервісі ви знайдете різні типи занять, як записані відео, так і живі з тренером. Крім того, онлайн-заняття із тренером забезпечують двосторонній контакт. Вартість та умови участі тут досить гнучкі. Просто натисніть посилання і переконайтеся в цьому самі.

 1

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *