Nokian Tyres

25 квітня 2007 року за ініціативою компанії «VseSezonka» ми презентували в мережі перший в Україні спеціалізований інтернет-магазин з продажу автомобільних шин Nokian Tyres. У березні 2008 року проект отримав назву «Монобрендовий магазин шин Nokian.

Зимові і літні шини nokian, які пропонує наш магазин, додаткової реклами не потребують. Фінська компанія «Нокіан Тайєрс» почала виробляти зимові шини в тридцятих роках минулого століття і донині залишається лідером продажів зимових і літніх автошин в країнах з несприятливим кліматом і сніжною зимою. З 1964 року почався експорт шин Нокіан в республіки Радянського Союзу. Вже більше п’яти десятків років більшість водіїв пострадянського простору безаварійно експлуатують свій транспорт на якісних автомобільних покришках під маркою Nokian Tyres.

Ви вже знаєте, чого потребує ваш автомобіль? Все правильно, рано чи пізно автомобільні шини доводиться міняти. На сайті Вашій увазі пропонується ілюстрований каталог з детальним описом автошин, які Nokian випускає для легкових автомобілів, позашляховиків і мікроавтобусів.

Перейшовши на сторінки літнього або зимового каталогу шин Nokian, Ви легко зможете підібрати зацікавив Вас типорозмір автошин. Каталог простий в обігу, розділ «Підбір шин» дозволяє здійснити пошук шини за заданими Вами розмірами.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *