Nintendo офіційно припинила виробництво Wii U в Японії

Чутки про те, що Nintendo збирається зупинити виробництво консолі Wii U, ходили ще в кінці минулого року. Як повідомляли різні джерела, японська компанія сфокусує свої сили і ресурси на нової ігрової консолі Nintendo Switch. Пізніше цю інформацію підтвердили і самі представники компанії, заявивши, що незабаром вони дійсно планують припинити виробництво приставки в Японії. І ось цей день настав. В ході останнього фінансового звіту Nintendo офіційно оголосила про зупинку виробництва Wii U в Країні висхідного сонця.

Це не означає, що Nintendo повністю закидає Wii U, але у випадку, коли у рітейлерів закінчаться запаси консолей, відновити їх буде вже нічим. Поки до кінця не ясно, торкнулося це рішення виробництво приставки в інших країнах. Якщо ні, то, швидше за все, це відбудеться найближчим часом. Зупинка виробництва Wii U також підтверджує недавній слух про те, що готується до виходу The Legend of Zelda: Breath of the Wild стане останньою грою від Nintendo, яка вийде на цій консолі.

Wii U — ігрова приставка від Nintendo, яка є наступницею Wii. Вона була представлена на прес-конференції Nintendo влітку 2011 року на виставці E3 і випущена в Росії 21 грудня 2012 року. Головною особливістю Wii U є контролер, який також виконує роль додаткового сенсорного екрану. До 30 вересня 2016 року було продано понад 13 мільйонів приставок і більше 92 мільйонів ігор для неї.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *