Львов

До Львова ходять потяги з безлічі міст України, наприклад, з Києва в день відправляється п’ять-шість рейсів. Так що планувати свій маршрут ти можеш практично з будь-якого українського міста (розклад і покупка квитків на сайті «Укрзалізниці»). Ми розповімо, де зупинитися в місті, а також де найкращі отеле львова в центре города. Якщо ж ти опинишся у Львові вночі і всього на пару годин, а погода не дозволить собі на втіху прогулятися нічними вулицями, дах над головою, затишні дивани на підвіконнях, Wi-Fi і каву з бутерами знайдеш в цілодобовому анти-кафе Communa (Галицька, 1) в самому центрі. Ціна питання — $ 0,3 / год. Какао, сендвічі та інтернет входять у вартість. Латинський кафедральний собор (пл. Катедральна, 1) — пам’ятка архітектури відразу декількох епох, який спочатку будувався як готичний, а закінчений був у стилі бароко. Тут ти поринеш у чарівний світ ікон, скульптур, вітражів і послухаєш прекрасну органну музику.

Вірменський кафедральний собор (Вірменська, 7) – серце колись знаходився тут вірменського кварталу. Незвичайна риса цієї споруди-три взаємопов’язаних дворика, що з’єднують будівлі, що належать собору. Сам він притягує віруючих і гостей своєю магічною силою, яка укладена в староармянских розписах, мозаїчному склепінні і старій дзвіниці.

Міський Арсенал (Підвальна, 5). Тут ти зможеш побачити одну з найбільших колекцій холодної та вогнепальної зброї різних часів і народів – від арабських шабель до європейських дворучних мечів, гармат, обладунків і навіть військових нагород. Сама по собі будівля з вікнами-бійницями, оточена ровом, створює атмосферу войовничості і ніби досі охороняє місто від нападу ворога.

 1

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *