LEGO запускає безпечну соціальну мережу для дітей

На сьогоднішній день існує величезна кількість як популярних, так і не дуже соціальних мереж, які стали невід’ємною частиною нашого життя, але запуску дитячої соціальної мережі від компанії LEGO ніхто не очікував. Сервіс LEGO Life призначений виключно для дітей і дозволяє їм ділитися один з одним своїми творіннями з конструктора LEGO, тим самим надихаючи інших на створення чогось нового. Всередині програми все виконано в мультяшному і LEGO-стилі.

Знайомство з LEGO Life, як і будь-який інший соціальної мережі, починається з реєстрації, де дитині потрібно створити власний аватар у вигляді чоловічка LEGO. Всередині програми можна користуватися тільки вбудованою клавіатурою, виконаної в стилі конструктора і дозволяє дітям більш творчо висловлювати свої думки.
Так як цей сервіс призначений для дітей, то всередині діють суворі обмеження, і весь контент проходить модерацію. Крім цього, в цілях безпеки, усі акаунти є анонімними: діти просто не можуть використовувати свої справжні імена. Замість цього нікнейм кожному користувачеві створює генератор з трьох різних слів. Також дітям заборонено використовувати свої реальні фотографії. Все це зроблено для того, щоб ніхто не дізнався особистість дитини.

У LEGO Life юні користувачі можуть публікувати фотографії своїх творінь і підписуватися на інших дітей. Крім цього, всередині програми постійно з’являється різний розважальний контент за тематикою LEGO.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *