Lanbox

Грамотно побудована бездротова мережа полегшує роботу і прискорює процес передачі інформації. Для того, щоб все в даному процесі було правильно, важливо визначитися з відповідною вимогам точкою доступу. Детальніше на http://lanbox.com.ua.

Призначення точок доступу, як мережевого обладнання
Сучасне обладнання, що використовується при побудові бездротових мереж, в залежності від виробника, відрізняється високими якісними характеристиками. Так, на сьогоднішній день, точка доступу, крім створення бездротової мережі в офісі або приватному житлі, може виконувати наступні функції:

Здійснення підключення до глобальної мережі всіх типів стаціонарних і мобільних пристроїв (комп’ютери, смартфони, планшети, принтери та інші).
Об’єднання всіх підключених пристроїв для спільного користування.
Формування мереж HotSpot на території кафе, ресторанів, готелів, парків та інших громадських місць.
Проведення підключення нового абонента до мережі інтернет-провайдера там, де немає можливості прокласти кабель.
Забезпечення абонентів компанії-провайдера зв’язком з мережею навіть не великих відстанях за рахунок потужних базових станцій WiFi.
Створення бездротових мостів на значні відстані, що дозволяє об’єднати віддалені сегменти корпоративних або домашніх мереж.
Класифікація існуючого обладнання
Точка доступу Wi-Fi, як елемент мережевого обладнання, має кілька категорій класифікації. Поділ пристроїв на види можна умовно розділити за типом використання, радіочастоті, потужності передавального модуля, спрямованості антени.

Так, за типом використання, точка доступу може бути для зовнішнього використання, або для внутрішнього. Залежно від радіочастоти виділяються точки на 2,4 ГГц, 3ГГц, 5ГГц і більше. За показником потужності визначається відстань, на яке поширюється сигнал пристрою. Що ж стосується спрямованості, то існують точки з всеспрямованими, спрямованими і секторними антенами в залежності від поставлених завдань. Також, у нас ви можете купити точку зі знімною антеною або без неї, тим самим, підключити саме таку антену, яка найкращим чином буде відповідати Вашим вимогам.

Окремо варто виділити виробників пристроїв. У тому випадку, якщо необхідно, щоб точка доступу Вай Фай відповідала всім вимогам, необхідно обладнання торгових марок Mikrotik (Латвія) або Ubiquiti (США). Дані компанії, крім лідерства у вже існуючих технологіях побудови мереж, впроваджують у виробничі процеси нові досягнення науки в своїй галузі. Це призводить до появи інноваційних та унікальних елементів мережевого обладнання.

 1

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *