CRM

CRM-система для невеликих турагентств. Облік дзвінків і туристів, нагадування, передача туристів між менеджерами або офісами, гнучке нарахування премій пропорційно вкладу, е-мейл і смс-маркетинг, аналіз джерел продажів і облік робочого часу. Клієнти задоволені, продажі ростуть, а у вас залишається більше вільного часу. У нас найкращій crm для туроператора.CRM-система для турагентства або туроператора? Яка програма потрібна вашій компанії?
Всі туристичні компанії працюють дуже по різному. Ми допоможемо підібрати необхідний функціонал. Можливості системи дозволяють, як конструктор, зібрати індивідуальну комплектацію.
Тільки потрібне, важливе і корисне для роботи! Років 10 тому, ще в першій версії туристичної crm-системи Селена, менеджер міг створювати заявки, не вводячи попередньо дані про країну, курорт, готель і ціни в довідники. Створив заявку, швиденько вписав» від руки » потрібний готель і варіанти розміщення — і готово! А якщо є назви, які хтось із колег вже колись вводив-зовсім добре, залишиться просто клікнути мишкою. Враховуючи, що перелік готелів та інших об’єктів розміщення величезний, ця можливість була дуже до речі для тих, хто займався виїзним туризмом. Все б нічого, якби не одна обставина. Вдумливість і прагнення до порядку — риса далеко не кожної людини. І тому з часом списки готелів і варіантів розміщення ставали сильно засміченими різними варіантами одного і того ж позначення…

 1

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *