Беговая дорожка

Тримати себе у формі і заощадити на дорогих фітнес-клубах допоможуть бігові доріжки. Зручний агрегат, виручить людей з обмеженим часом, дозволить займатися спортом до або після роботи, економлячи час і фінанси. Деякі роботодавці розміщують подібні тренажери в офісах, так як вони сприяють емоційному, фізичному розвантаженню тіла і голови. Ідеально підійдуть для домашнього спортивного залу, завжди будуть корисні для дорослих і дітей. Ми пропонуємо беговая дорожка купить.

Як-би дивно це не прозвучало, коріння бігових доріжок тягнутися від винаходу сільськогосподарського колеса, призначалося для подрібнення зерна, переливання води. Пізніше їх використовували для корекції поведінки, укладених в 1817 році, тоді вони допомагали у виробленні електроенергії. Можна зробити висновок, що в давні часи бігові тренажери явно не приносили користь здоров’ю, а на оборот. Через багато років їх почали застосовувати в медичних цілях, для поліпшення роботи серця і легенів, пізніше, вони з’являються в спортивних центрах. У наш час, майже кожен може придбати доріжки для бігу, наприклад, складні, можна розташувати в квартирі і будинку будь-якого метражу. Варто докладніше розібратися в видах сучасних тренажерів, а їх виділяють всього два:

Механічний. У подібному вигляді полотно пересувається за допомогою людських зусиль. Рухається воно в тому випадки, якщо спортсмен самостійно перебирає ногами, коли біг зупиняється, робота доріжки, відповідно, припиняється. При необхідності можна регулювати швидкість, темп. Економний тренажер, не потребує живлення електроенергією, підійде для фітнесу. Вартість його набагато нижче іншого виду.
Електричний. Приводиться в дію завдяки електромотору. Він виставляє швидкість, нахиляє полотно в потрібний кут, задає рівень зусилля, забезпечується великою кількістю додаткових функцій. Зокрема, подібні тренажери оснащені мікрокомп’ютерами. Завдяки їм, користувач самостійно може визначити потрібні навантаження, виміряти пульс, температуру, тиск. Це дозволить стежити за станом здоров’я під час бігу. Бувають: ЕКОМ-класу-недорогі агрегати без додаткових функцій, аматорського класу-потужність 5-8 кВт, з програмою тренувань, професійні-якісні доріжки, оснащені двигунами, дисплеєм, програмами, широкою дорогою для розвитку максимальної швидкості 40 км\год.

 1

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *