Арбалет

Стрільба з арбалета-заняття, яке дарує особливі емоції і переживання. Споглядання, відчуття зброї в руках, постріл — кожен етап наділений своїм настроєм. Нижче — про різновиди, правила вибору і використання. Ми пропонуємо купить арбалет бу.

Призначення сучасних арбалетів
Арбалет відноситься до зброї метального типу. Раніше він використовувався для полювання і ведення бойових дій. Навіть сьогодні в деяких країнах на озброєнні спецпідрозділів є тактичні арбалети.

В сучасних умовах призначення даної зброї змінилося і має три напрямки:

для проведення дозвілля;
для занять спортом;
для полювання.
Арбалет для полювання: різновиди
За типом конструкції мисливські моделі діляться на:

Рекурсивні (класичні). За формою вони нагадують старовинні пристрої для стрільби: їх плечі широко розставлені і мають загнуту форму; підходять для полювання на птицю, дрібного звіра. Переваги: висока точність стрільби, легкість (до 3 кг), можливість швидкої заміни тятиви. Недоліки: гучний постріл, форма плечей, що ускладнює переслідування.
Блочний. Тятива проходить через встановлені на плечах блоки, зброя має менші, ніж у рекурсивних моделей, габарити, але більші потужність і вагу. З цією зброєю можна полювати на лося, ведмедя. Переваги: безшумна стрільба, зручна для переміщення по лісі форма (плечі не чіпляються за перешкоди). Недоліки: велика вага, вразливість блочного механізму.
Пістолетного типу. Відносяться до сучасних розробок, зовні нагадують пістолет з встановленими на нього плечима; можуть стріляти дротиками, гарпунами, стрілами. Підходять не тільки для полювання, але і для риболовлі. Такий виріб зручно у використанні, не вимагає великої фізичної сили.

 1

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *