Колись казали, що найкращий подарунок – це книга. Зараз популярні подарункові сертифікати. Так, це зручно, але не більше того. Подарунок категорії «купи собі що-небудь сам» сподобається далеко не всім, а когось може навіть не на жарт образити. Як уникнути конфуз? Що дарувати, якщо нічого не спадає на думку, Ви людині дарували вже все на світі, або навпаки-знаєте про винуватця торжества занадто мало, щоб вибрати хороший подарунок? У нас ви зможите заказать торт.

Пам’ятайте – справжній і універсальний подарунок повинен бути несподіваним, красивим, корисним і… смачним! Цим вимогам відповідає тільки торт. Його не можна акуратно поставити на поличку і «забути» під шаром пилу, як це часто буває з подарунками-сувенірами. Його не передарувати родичам. Купуючи торт, ви завжди впевнені в правильності розміру і кольору. Він завжди доречний. Торту буде радий не тільки той, кому його дарують, але і всі гості свята. Особливо, якщо це торт на замовлення. У Києві багато кондитерських, але Солодкопузики вкладають в
торти справжній дух свята, радість і іскорку неймовірного задоволення. Але про це – тссс… Це секретні інгредієнти. У нас найкращі торты для детей, а також детские торты на заказ спб недорого.

Сладкопузики за роботою
Ми любимо печі торти. Мабуть, більше, ніж торти, ми любимо тільки своїх клієнтів.

Принципи нашої роботи незмінні вже більше 10 років:

довіра до всіх клієнтів, ми готуємо торти на замовлення без будь-якої передоплати;
кращі свіжі продукти: ми кладемо в ваші тортики тільки якісні інгредієнти;
у нас працюють дипломовані феї і чарівники… тобто – кондитери, майстри і майстрині солодких премудростей;
тортів багато не буває, але у нас їх дійсно дуже багато: бісквітні, йогуртові, сирні, шоколадні, кремові – будь-які на замовлення або з готового асортименту;
солодкі ціни: наші торти доступні, ми не покриваємо їх глазур’ю із золота і не прикрашаємо діамантами, вони просто дуже красиві і смачні.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяКованый балкон

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here