Проблема дублів сторінок goldtalant.com.ua може негативно впливати навіть на високо-Оптимізований сайт, який мав би боротися за топ в пошуковій видачі. Однак, з якихось причин сайт постійно провалюється в рейтингу і його позиції здають з кожним днем. Найчастіше справа саме наявності дублів сторінок.

Дубль сторінки повністю відтворює інформацію оригіналу. Подібний адресу повністю індексується пошуковими системами, тому унікальність контенту в такому випадку буде дорівнювати нулю. Пошукачі не надто шанують сайти з неунікальним контентом. З цього випливає, що довіра до таких ресурсів буде мінімальним.

Ця проблема особлива болюча для сайтів з великим об’ємом інформації. Якщо в подібному сайті відбувається регулярне дублювання сторінок (в деяких випадках кількість дублів досягало 5-6 штук), пошуковим роботам для повної індексації ресурсу потрібно набагато більше часу. Сайт довше вантажиться, що в свою чергу може негативно вплинути на показник відмов. Також пошуковики збільшують інтервали відвідувань роботів ваших сторінок.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here