Чоловічі бороди

В даний час борода набуває колишню популярність. Хоча зовсім недавно вважалося, що чоловік обов’язково повинен бути гладко виголеним. Ну а вже сьогодні ви можете бачити на вулицях велика кількість молодих і навіть дорослих людей з бородою. Чому ж чоловічі бороди — це круто?

Ті хлопці, у яких є борода, безумовно, мають більш суворий вид. Більшість жінок вважають таких хлопців дуже привабливими. Х’ю Джекман (Росомаха з фільму «Люди Ікс»), Бредлі Купер ( «Похмілля у Вегасі») і Роберт Дауні-молодший всім своїм видом показують, що борода додає сексуальності. У свою чергу, прищі і вугрі нікому і ніколи сексуальності не додавали. Чоловіки, як відомо, не фарбуються, а ось борода цілком може приховати недоліки шкіри обличчя. Плюс вона може зробити ваш підборіддя більш виразним.

Борода може не тільки прикрасити ваше обличчя і зробити вас більш сексуальним, але і захистити від шкідливих сонячних променів. Також борода допомагає зберегти шкіру молодою. Крім того, вона гріє вашу шию, і це допомагає вам швидше позбутися від застуди. Чоловіки з бородою частіше вибирають полювання і риболовлю як вид відпочинку, а це позитивно впливає на їхнє здоров’я. У давні часи був такий король Німеччини — Оттон I Великий. І цей король дуже часто клявся своєю бородою. Трохи пізніше, за часів Середньовіччя, якщо чоловік торкався чужої бороди, це могло послужити приводом для дуелі. Сьогодні борода — це ознака мужності, сили і поваги до себе. Чоловік з бородою дає знати жінці, що він може бути хорошим захисником.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *