Фарбування автомобіля

Покраска авто Киев є ключовим етапом фарбування автомобіля. Від того як буде нанесена фарба, базове покриття лак багато в чому залежить сам результат фарбування. Як правило половину дефектів отриманих на пофарбованої поверхні доводиться усувати перефарбовуванням деталі. Фарбування можна розділити на наступні види:
― Локальна фарбування і «розпил». Вважається на сьогоднішній день найчисленнішою за кількістю проведених ремонтів і рекомендованою технологією провідних компаній виробників фарб навчальних мистецтва оновлення кольору. Вона зводиться до подетальної фарбування і фарбування невеликих ушкоджень базовою фарбою з повним покриттям деталі лаком , або частковим, що дозволяє зберігати на краях деталі старий колір. При розпиленні можна до 20% різниці в кольорі зробити непоміченим. Досконало володіють цим маляра завжди прагнуть пізнавати секрети ремонту і перебувають на гребені хвилі. Багато хто боїться фарбування «в розпил» через відсутність навичок або гіркого досвіду особливо з сріблястими квітами. Хлопці все просто? якщо знаєш як! По безграмотності багато «коткують» клієнта на повну фарбування деталі на якій незначне пошкодження і фарбують базовою фарбою «в стик», і якщо тут неточний добір або неправильно маляр провів фарбування, то ми маємо «шахову» машину, і виправити це вже деколи вдається фарбуванням ще двох сусідніх деталей «розпил». Не обманюйте себе ― «розпил» ― це кращий ремонт авто.
― Капітальна фарбування. Це повне фарбування автомобіля з прорізами дверей, моторного відсіку, багажника, або тільки зовнішня фарбування всієї машини без прорізів. Серед достоїнств її немає такої проблеми з кольором як з локальної, але в Німеччині, наприклад, вона становить всього 2% всіх фарбувань машин. В наш час застосовують в основному після серйозного ДТП, або капітальних зварювальних роботах кузова.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *