Снятие сглаза

Якщо на Вас порча, то для її зняття є кілька способів:

Спосіб перший.

Візьміть свою, невеликого розміру (як на документи), фотографію. Білі краю навколо фотографії обрізати не потрібно.

Потім візьміть чистий білий аркуш паперу, розміром більше, ніж фотографія, яку Ви приготували. Наклейте посередині листа приготовлену фотографію.

Наліплену фотографію помістіть в районі серця, щоб обличчя дивилося вперед, тобто від себе. Протягом три доби Ви повинні постійно носити цей лист з наклеєною фотокарткою.

Через три доби візьміть звичайне блюдце, запаліть свічку (обов’язково сірниками, які не запальничкою), дістаньте лист з наклеєною фотокарткою та акуратно обріжте папір навколо фотографії.

Саму фотографію після цього потрібно покласти в заздалегідь приготовлений темний конверт і прибрати в таке місце, яке крім Вас ніхто не знайде. Наприклад, на шафу або в книгу на полиці.

Зрізану папір потрібно спалити від полум’я свічки і попіл, дуже обережно, щоб не розсипати, віднести і змити в унітаз.

Свічка нехай догорить до кінця.

Спосіб другий.

Візьміть в руку жменьку солі, піднесіть її до губ і скажіть 3 рази змову.

Відмовляю раба Божого (ім’я) від чаклуна і колдуніци, від чорного і Черемних, від білого і русявого, від дівки-самокрутки, від баби-простоволоски. І як ніхто не може свого ліктя вкусити, також би не могли ізурочіть і зіпсувати раба Божого (ім’я), і не могло б заразити його ветроносное язво. Будьте, мої слова, міцні, ліплення і будьте, мої слова, едінокрупно не в договорі і переговорах тим моїм словам губи на зуби — замок, язик мій — ключ. І кину я ключ в море, залишиться замок в роті. Кинув я ключ в синє море, і щука-білуга підходила, ключ підхопила, в морську глибину пішла і ключ забрала. Амінь.

Заговорений сіль покладіть в чистий мішечок і зберігайте в будинку. Вона зніме порчу і в майбутньому буде оберігати.

Спосіб третій.

У кімнаті, де знаходиться Ваша ліжко, покладіть в горщик із зростаючим кактусом сире яйце. На яйці фломастером напишіть своє ім’я. Яйце залиште на 9 днів. За цей час воно буде вбирати в себе енергію псування. Через 9 днів це яйце потрібно акуратно розколоти, вилити в каналізацію і змити водою, при цьому сказати: «Яйце виливаю, з себе бруд змиваю». Після чого подякуйте кактус і полийте його.

Для зняття пристріту.

Наберіть склянку води, киньте в нього 3 щіпки солі, піднесіть стакан близько до губ і наговорите на воду. Світло Батюшка, Божа Матінка, мені допоможіть, з раба Божого (ім’я) пристріт зніміть. Амінь. Потім цей соляний розчин вилийте в раковину.

Зняття обмови і пристріту.

Якщо кожні 2 години вмиватися проточною холодною водою по 2 хвилини, то знімається з людини пристріт і обмова. Досить виконати так п’ять разів. По завершенні вмивання обов’язково обтрушувати пальці рук над проточною водою. При умовно трохи затримати руки на обличчі, притиснувши їх на рівні перенісся і очей.

Снятие сглаза за допомогою вугілля

Візьміть три березових вуглинки, опустіть їх в воду і на воду наговорите 3 рази, спльовуючи через ліве плече: «вберу, чорний вугіллячко, з раба Божого (ім’я) все погане та все зле, псування удавану — з диму, з жару, з вітром — всю зніми, щоб в трубу та в щілину залетіла, у відкриту ізбную двері вирушай. Жену я, раб Божий (ім’я), без хитрості, без мудрості, добрими справами, Божими словами, вогнем пальним та вогнем палючім з мого, раба Божого (ім’я), будинки. Ні вітри-вітродуви не зашкодять, ні дощі проливні НЕ смочат. Силою громовий, небесної знімаю, відправляю всі болі болющіе з усіх органів, тіла білого, серця гарячого, червоної крові бегучей. Немає на рабі Божому (ім’я) ні гніву людського, ні звіриного рику, ні злого крику. Звідки ти, чорнота, прийшла, до того і йди ».

Якщо ви допомагаєте комусь із близьких зняти порчу, перед обрядом обов’язково скажіть: «Тобі, Господи, належить Царство і Сила і Слава. На віки вічні. Амінь ».

Відпаленню псування церковної свічкою

Відпаленню — дуже ефективний метод при знятті деяких видів порча. Виставите ікони Богородиці, Ісуса, Пантелеймона Цілителя; поставте собі оберіг. Для свічки зробіть з паперу «спідничку», щоб віск капав на неї, а не на руки. Під час процедури на вас повинен бути хрестик, а хворому треба сидіти або стояти. Запаліть свічку і, повільно обходячи хворого, хрестіть його свічкою з ніг до голови, спереду і ззаду. Накладайте великі і маленькі хрести по периметру всього тіла, захоплюючи біополе зцілює (приблизно на 1 м від людини), тільки не переходьте через ліву руку — дійшли до неї, поверніть назад.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *