Ремонт iPhone 7

Рідина буває різна. Я приведу найбільш приватні приклади. У айфон можуть потрапити: чиста вода, брудна або дощова вода, солона вода, туалетна вода, пиво, вино, сік, коньяк, чай, кава, машинне масло, кефір, молоко, та ін. — це все реальні приклади в досвіді сервісного центру ремонт iphone 7 .

У айфон потрапила чиста вода:

На жаль, навіть чиста вода обіцяє великими неприємностями власникові пристрою. Перебуваючи під напругою електричного струму пристрій, в яке потрапила чиста вода, швидко виходить з ладу і всередині нього утворюється окислення. Гарного в такому випадку мало. Але якщо ваш апарат знеструмлений, наприклад ви відразу ж витягли або від’єднали акумулятор, то чиста вода не принесе великої шкоди і чистка телефону може бути вдала. Крім цього такий апарат іноді досить просушити (в спеціальних умовах) і біда обійде вас стороною.

У айфон потрапила брудна або дощова вода:

Тут все точно так же, як у випадку з звичайною водою, крім того факту, що в брудній воді, наприклад з калюжі або канави містяться різні тверді або органічні речовини, бруд. Цей бруд потрапляє всередину телефону і залишається на мікросхемах, основних елементах материнської плати, периферійних шлейфах пристрою. Такий пристрій обов’язково доведеться чистити. Якщо ж час для оперативної чистки і сушки упущено, то можна чекати значно більших пошкоджень пристрою, ніж в разі води з під крана. Так само нерідкі випадки, коли всередині апарату з’являється цвіль і гниль.

У айфон потрапила солона вода:

Солона вода частіше буває на море. Я вважаю такий випадок самим несприятливим для ремонту. Навіть при відсутності живлення пристрою, всередині відбуваються серйозні корозійні процеси. І в кінцевому рахунку можливе повне сгніванія контактної групи пристрою. Мікросхеми, схильні до цього процесу часто не підлягають заміні, так як під ними спостерігається вигніваніе контактних майданчиків елементів. Однак, все це не означає що після попадання в солону воду апарат не підлягає відновленню. Просто характер пошкоджень складніший і вимагає серйозного тривалого ремонту. Швидше за все проблема тут криється в несвоєчасному зверненні в сервісний центр. Адже попадання морської води часто трапляється під час відпустки на курорті. А в наш сервіс пристрій потрапляє в кращому випадку через тиждень. Крім морської води я б відзначив складність відновлення пристрою після басейну. На жаль, відсоток відновлених пристроїв після морської води або басейну не перевищує 50%.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *