Програма ArtConfig

Програма ArtConfig призначена для ведення обліку та управління в стоматології. Вона дозволяє автоматизувати роботу медичного та адміністративного персоналу стоматологічних клінік і медичних центрів, а також стоматологічних відділень багатопрофільних поліклінік і лікарень, окремих стоматологічних кабінетів. Існує також версія програми для приватнопрактикуючих лікарів-стоматологів.

ArtConfig являє собою модульну систему, яка гнучко настроюється під потреби медичної організації в залежності від необхідних функцій. Існують такі типові конфігурації програми.

Обов’язкові умови.

программа для стоматологической клиники працює на базі платформи 1С 8.3.8 (легально, нелегально, це індивідуальна справа кожного). Для роботи обладнання, що підключається, потрібна платформа версії 1С 8.3.10 і вище. Для стабільної роботи бази, база повинна бути встановлена ​​на операційну систему Windows будь-яких версій: XP, 7, 8, 10, Server і ін. Роботу Зміни не перевіряв на лінукс-системах!
Для кого

Програма ArtConfig: Стоматологічна клініка призначена як для стоматологічних клінік будь-якого масштабу і роду діяльності, так і для окремо працюють стоматологів і лікарів.

висновок

Якщо Ви шукайте програму для стоматології, програму для стоматологічної клініки, програму для стоматолога або програму для лікаря, то програма для стоматології ArtConfig: Стоматологічна клініка буде дуже простим і незамінним помічником у роботі Вашої стоматологічної клініки. 1С програма для стоматологічної клініки буде вашим архівом по виконаним роботам, щоденником в поточних справах і системою, яка дозволить аналізувати всю діяльність Вашої клініки в майбутньому.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *