Оренда виділеного сервера

Оренда виділеного сервера — це найякісніша послуга надання хостингу ProHoster. І, як наслідок, найдорожча. Однак вартість оренди віддаленого сервера можна знизити без втрати якості, якщо скористатися деякими знаннями. Парочку таких ми зараз і розглянемо.

Устаткування фізичних серверів все європейських, американських фірм. Тому якість «заліза» у компанії надає хостинг під конкретні потреби є +/- однаковим. І відмінності в якості, ціна у різних провайдерів визначаються їхньою стратегією і уявленнями клієнтів.

Багато хто вважає, що тільки в Європі, наприклад, можна орендувати дійсно високоякісний виділений веб сервер. І в деяких випадках, для певних ніш — це дійсно так. Але через правової системи, педантичності її роботи. У всіх інших випадках якість визначається кваліфікацією фахівців і стратегією компанії надає в оренду фізичний сервер.

І перший секрет вибору якісного, бюджетного та дешевого виділеного сервера — орендувати його в Україні. Ті, хто в темі — відразу зрозуміли. Для інших потрібно пояснити. Технічні фахівці, айтішники, програмісти, комп’ютерники з СНД, України відомі у всьому світі, як одні з кращих професіоналів.

Щоб переконатися в цьому, досить поглянути на результати олімпіад з програмування, інженерії. Наші студенти і вже працюють фахівці часто займають призові місця в міжнародних IT-чемпіонатах. Або відомі компанії, на кшталт, Jooble, DepositPhotos, InvisibleCRM — створені українськими айтішників.

Більшість здатних технарів працюють на закордонні компанії, оскільки і можливості і оплата незрівнянно вище. Тому нерідко орендуючи потужний виділений сервер в Європі — Вас будуть обслуговувати колишні співвітчизники, тільки за великі гроші. Однак є й такі, хто вирішив розвивати вітчизняний ринок. Як Ви дивитеся на те, щоб самому так само впливати на життя навколо? Працюйте з кращими, працюйте з українцями!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *