Огляд EZVIZ C2W: надійний соглядатай

Відеоспостереження вже давно перестало бути прерогативою спеціалізованих компаній: зараз купити і налаштувати недорогу IP-камеру може кожен. Однак при виборі важко не заплутатися в безлічі моделей і характеристик: занадто дорогі можуть володіти зайвими для вас функціями, а занадто дешеві, навпаки, будуть обмежені в можливостях. Ми пропонуємо звернути увагу на золоту середину — камеру EZVIZ C2W, яка однаково добре підійде для відеоспостереження в будь-яких приміщеннях і при будь-яких умовах освітлення.
Технічні характеристики EZVIZ C2W

Камера: сенсор CMOS, 1/4″, 1280х720, 25 fps
Бездротові інтерфейси: Wi-Fi 802.11 b/g/n
Датчики: руху
Габарити: 66х91,5х131,3 мм
Вага: 400 г
Упаковка і комплектація

IP-камера EZVIZ C2W поставляється в невеликій картонній коробці.

У комплект до гаджету виробник поклав ніжку-підставку, патч-корд, блок живлення з круглим штекером, набір кріпильних деталей і документацію.

Зовнішній вигляд

Корпус камери виконаний з білого матового пластика і має округлені кути. Не можна сказати, що пристрій відрізняється якимось особливим дизайном, але цього і не потрібно від подібних гаджетів: IP-камера повинна бути непомітною і надійно виконувати свої функції.
На передній стороні девайса один під одним розміщені виступаючий вперед об’єктив, апаратний датчик руху (темна півсфера) та інфрачервона підсвітка, прихована за прозорим віконцем. Праворуч від об’єктива знаходиться світлодіодний індикатор роботи, а у верхньому лівому куті — мікрофон.
Роз’єм живлення, порт Ethernet і кнопка Reset винесені на задню панель камери. Там же є різьбове кріплення для приєднання ніжки і динамік.

На лівій грані девайса є слот для карти пам’яті microSD.

Гаджет в роботі

Камера EZVIZ не вимагає абсолютно ніякої налаштування. Щоб пристрій почав передавати відео у власний хмарний сервіс, достатньо підключити його до роутера і розетки.

Переглядати відео можна двома способами — через мобільний додаток або веб-сервіс. В обох випадках потрібно зареєструвати аккаунт EZVIZ. Ми почнемо з простішого першого варіанту. Спочатку необхідно встановити безкоштовний додаток, яке доступне для iOS і Android. Після реєстрації облікового до нього слід прив’язати IP-камеру, для чого достатньо натиснути кнопку додати апарату і зчитати QR-код на корпусі гаджета камерою смартфона. При цьому не має значення, в яких мережах знаходяться смартфон і IP-камера: «спілкування» між ними відбувається через хмарний сервіс, а значить, ви можете отримати доступ до EZVIZ C2W з будь-якого місця, де є доступ в Інтернет.

При перегляді трансляцій з камери є можливість вибрати якість відео (аж до дозволу 1280х720 пікселів при швидкості 25 fps), а також перевернути його у випадку, якщо ви закріпили гаджет догори ногами. Також у вікні перегляду камери відображаються кнопки швидких дій: включення і відключення звуку, запис зображення або відео у внутрішню пам’ять смартфона і передачі голосу — можлива двосторонній голосовий зв’язок через камеру.

Доступ до ряду додаткових опцій відкривається в установках камери. Тут знаходяться перемикачі передачі звуку, роботи світлодіодного індикатора (його можна вимкнути, щоб привертати менше уваги) і нічного режиму. При активації останнього камера буде автоматично включати інфрачервону підсвітку при зниженні рівня освітленості. В девайсі встановлений досить потужний світлодіод ближнього ІЧ-діапазону, якого вистачає, щоб повністю висвітлити невелике приміщення. Однак слід пам’ятати, що при роботі в темряві червоне свічення світлодіода видно неозброєним оком.
Для управління камерою з комп’ютера виробник пропонує програму Ezviz Studio. Додаток доступний для Windows, його можна безкоштовно завантажити з офіційного сайту компанії. Основні функції у Ezviz Studio такі ж, як і в програми для смартфона: дозволяє вести безперервний запис і здатне одночасно показувати відео відразу з 20 камер.

Також через Ezviz Studio при підключенні через Ethernet доступні розширені налаштування камери. Серед них є тонкі налаштування відео, програмне виявлення рухів в заданій області, функція накладення дати і часу на записи і багато іншого. У числі іншого — можливість підключити камеру по Wi-Fi. Цей пункт є і в меню програми для смартфона. Відео транслюється з затримкою секунд на п’ять і з низьким fps. Найкращу якість все ж виходить при дротове підключення до роутера.

EZVIZ C2W EZVIZ C2W

Дивитися трансляції з камери вийде і через браузер на офіційному сайті Ezviz, але вам потрібно саме Internet Explorer (Edge не підійде) і спеціальний плагін, який система запропонує вам завантажити після першої авторизації.

Охоронні функції

Одним з головних переваг EZVIZ C2W стали досить просунуті охоронні можливості. Перше, що варто зазначити — розумне використання карти пам’яті, встановленої в пристрої: відеозапис буде здійснюватися лише в тому випадку, якщо в кадрі є рух. Це дозволяє не тільки економити місце, але і в подальшому полегшує пошук потрібних роликів, які розташовуються у вигляді відрізків на часовій шкалі.
Гаджет реагує на рух з допомогою апаратного датчика — це більш надійний спосіб, ніж програмний аналіз картинки. Якщо ви включили відповідний режим, то при виявленні датчиком руху камера буде надсилати push-повідомлення на смартфон, що дозволяє максимально оперативно відгукуватися на оповіщення. Чутливість датчика і графік оповіщень ви можете налаштувати самостійно. Наприклад, якщо камера використовується будинку, те оповіщення потрібно отримувати тільки вдень, коли всі на роботі. Якщо у вас є домашні тварини, то варто встановити чутливість камери на середній рівень, щоб отримувати тільки потрібні повідомлення.

Всі push-повідомлення зберігаються в окремому розділі програми EZVIZ, де вийде переглянути запис з камери в момент спрацьовування датчика. При виявленні руху камера може продовжувати працювати в беззвучному режимі, так і видавати сигнал — небудь короткий писк, або протяжну сирену.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *