Нові версії iOS не зможуть запускати 32-бітні додатки

В кінці 2013 року компанія Apple закликала розробників до випуску 64-бітних додатків, так як починаючи з iPhone 5S, всі пристрої виробника стали оснащуватися 64-розрядними процесорами. Восени 2016 року «яблучна» корпорація попередила про швидкої чищенні магазину App Store від програм, що не відповідають сучасним стандартам. Так, при запуску 32-бітного програми на нових пристроях з iOS 10.1 користувачі почали бачити повідомлення, що така програма може негативно впливати на продуктивність, а в беті iOS 10.3 дане повідомлення свідчить, що в майбутніх версіях iOS таке просто не буде працювати.

«Це програма не буде працювати з майбутніми версіями iOS. Розробник цього додатка повинен відновити його для поліпшення сумісності», — сказано в повідомленні при запуску 32-бітного програми на iOS 10.3.

Про яких саме майбутніх версіях iOS йдеться в повідомленні Apple — невідомо. Цілком можливо, що мова йде про iOS 11, так як це оновлення до версії вже не отримають iPhone 5 і iPad з 32-бітними процесорами. Це означає, що серед актуальних iOS-пристроїв залишаться тільки моделі з 64-бітними чіпсетами.

Зазначимо, що з вересня по жовтень минулого року Apple зареєструвала і видалила з App Store близько 50 тисяч 32-бітних додатків.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *