Малазия

Малайзія – куточок незайманої природи, дбайливо зберігає свої традиції, чисті пляжі і пропонує відмінний сервіс. Дивно, що багаті європейські та американські туристи зовсім не розбестили давнє екзотичне держава, фантастично багата різноманітними пам’ятками. Забезпечений мандрівник, нормально переносить тривалі перельоти, зможе відпочити тут в шикарних готелях, зайнятися захоплюючим дайвінгом, скуштувати смачні місцеві страви і це – далеко не все. А от щодо нічного життя Малайзія не особливо цікава: клубно-дискотечні розваги туристи можуть знайти лише в столиці. Детальніше на http://travelarea.ru.

Віза
Громадянам Росії, які перебувають в Малайзію з туристичними цілями менш, ніж на 30 днів, віза не потрібна.

Митниця
Заборонено ввозити і вивозити з країни національну валюту, якщо загальна сума перевищує 1000 Малазійських рінггітів (2600 доларів). А ось іноземна валюта і дорожні чеки можуть ввозитися в будь-яких кількостях. Правда, суми понад 10 тисяч доларів в еквіваленті, доведеться декларувати. Безмитно можна ввозити до 1 літра міцних алкогольних напоїв, до 1 літра вина або лікеру, 10 пачок сигарет, 50 сигар або 225 грам тютюну, парфумерну та косметичну продукцію на суму до 200 риггитов, сувенірів — не більш, ніж на 200 малазійських риггитов. Заборонено ввозити товари з Ізраїлю, монети або банкноти Ізраїлю, одяг з надрукованими словами з Корану, порнографію, радіоприймачі, м’ясо, гриби, насіння, приматів, золоті прикраси масою понад 100 грам, зброю будь-якого роду (навіть іграшкову, якщо воно схоже на бойове).

На вивіз дорогих предметів антикваріату потрібно отримати мати офіційний дозвіл. З Малайзії також заборонено вивозити рідкісних представників тваринного і рослинного світу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *