Магазин цифровой техники Яблоко

Магазин був заснований в 2008 році, за цей тривалий період роботи ми змогли стати партнерами і надійними помічниками для багатьох тисяч наших клієнтів. За цей довгий термін компанія дуже багато у чому стала першою в Україні, а в чомусь унікальною, а саме: перші почали розділяти гарантію на продукцію на 3, 6 і 12 місяців, надає унікальну Безумовну гарантію на пристрої куплені в нашому інтернет-магазині і багато іншого… Кращій Магазин цифровой техники Яблоко.

Спектр наших товарів і послуг практично безмежний, компанія спеціалізується від великої побутової техніки, до маленьких аксесуарів, і наші фахівці з легкістю зможуть допомогти вирішити практично будь-яку Вашу проблему! онец Чорної п’ятниці – не привід для смутку! Адже серйозні розпродажі в інтернет-магазинах тільки починаються. На черзі кіберпонеділок, день, коли знижки на техніку досягають свого максимуму. Сьогодні Ви можете купити все, про що давно мріяли: новий IPhone, ноутбук, великий телевізор або фотоапарат. І заощадити при цьому до 60% вартості товару. Але покваптеся! За статистикою, кількість покупців в цей період зростає на 70%. А це означає, що техніку можуть розхапати в перші години після старту продажів. Не пропустіть можливість порадувати себе новинкою – дешевше вже не буде!

Що таке кіберпонеділок: історія виникнення
В далекому 2004 році маркетологи з США помітили цікаву закономірність. Приходячи після Чорної п’ятниці на роботу в понеділок, американці продовжували активно купувати. Тільки робили це через онлайн-магазини! 77% інтернет-майданчиків для торгівлі тоді помітили наплив покупців. У наступному році – 2005 – дану особливість вирішили використовувати. Так з’явився термін Cyber Monday (кіберпонеділок).

На початку 2000-х високу швидкість інтернету міг дозволити собі не кожен. Набагато зручніше було займатися онлайн-шопінгом на робочому місці. Плюсом стала також можливість купити вподобану річ, не штовхаючись в чергах. І свято покупок прижився!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *