Куточок алюмінієвий

Куточок алюмінієвий — один з видів алюмінієвого профілю, що випускається сучасної алюмінієвої промисловістю. Властивості, якими володіє уголок алюминиевый заслужено дають високий багаторічний попит на даний вид алюмінієвого прокату, використовувану для самих різних цілей.

Алюмінієвий куточок це не тільки декор, нащельник або косинець для приховування стиків поверхонь а й потужний конструктивний елемент. Сфери застосування алюмінієвого куточка складно описати в двох словах.

Алюмінієвий куточок рівносторонній має однакові полки (ребра) розташовані під 90 градусів один до одного. Алюмінієвий куточок буває анодований і без покриття і застосовується як для перекази краси так і для каркасів з несучою здатністю. Куточок з алюмінію буває рівнополичного, а так само з різними полками, наприклад 40х20мм або 20х12мм, бувають куточки навіть 100х20мм і більше. Кут алюмінієвого куточка найчастіше гострий, але бувають і закруглені кути під певним радіусом. Вага алюмінієвого куточка визначається товщиною алюмінієвого куточка а так же розміром його полиць.

Алюмінієвий куточок проводиться як пресуванням так і згинанням алюмінієвої шини або смуги під кутом 90 градусів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *