Купити інвайт

Купити інвайт на популярний трекер.

Якщо ви читаєте цей текст, це означає що ви на правильному шляху і, по всій видимості, не залишите наш магазин без покупки, тому що ви перебуваєте в розділі найпопулярніших інтернет-ресурсів. Обов’язково пройдіться по представленому вище списку трекерів, почитайте огляди, погортайте скріншоти і ви обов’язково знайдете те, що вам підходить найбільше. У списку популярних ресурсів Рунета звичайно ж завжди буде знаменитий блог Лепрозорій. Цей закритий ресурс створений відомим в своєму середовищі сербом по імені Йован для любителів розважитися, почитати і пообсуждать цікаві теми. Мати аккаунт на лепру зараз не тількиактуально, але й корисно. Будучи повноправним членом цього блогу, ви будете мати ряд переваг, так як традиційно все Леппер завжди допомагають один одному і віртуально і наживо.

Тут можна придбати інвайт на Хабрахабр подробное описание вот тут — єдиний і неповторний блог Рунета, на якому найчастіше реєструються фахівці з IT сфери. Кожен поважаючий себе програміст, дизайнер, фрілансер рано чи пізно заводить аккаунт на Хабре, так як тільки тут можна раніше всього дізнатися останні новини з області інформаційних технологій. Цей багатофункціональний і зручний сайт є зараз лідером інтернету серед ресурсів зі сфери передових технологій і поєднує в собі функціонал для ведення блогу, участі в форумах, розміщення новин та аналітичних статей.
Найпопулярніші музичні трекери

Музичні трекери також завжди є одними з найбільш популярних, так як багато охочих знайти і завантажити улюблені альбоми швидко і в хорошій якості. Найпопулярніший трекер всіх часів і народів — це легендарний What.cd, хоча він і є зразком найсуворіших правил і непідкупних адмінів. Інвайт на Waffles.fm — знахідка для тих, хто попроще і не є гуру в області приватних трекерів. Якщо у вас є iPhone, iPad, Mac або інший Apple-подібний девайс, сміливо купуйте інвайт на трекер Brokenstones.me — кращий «яблучний» трекер мережі, де ви знайдете абсолютно все, що стосується цього бренду.

Для цифрових дизайнерів і розробників інших мистецтв припаде до смаку доступ на сайт Dribbble.com, де тримають акаунти знамениті і успішні дизайнери і цілком реально з ними поспілкуватися. Турбофільм або Турбік — найпопулярніший онлайн кінотеатр серед російськомовного населення для перегляду зарубіжних серіалів в хорошій якості. Для тих, хто шукає доступ до всіляких баз даних є недорогий але унікальний сайт Peers.fm, де можна знайти купу закритою для загального доступу інформації.

Визначтеся з потрібною вам тематикою або жанром і сміливо клікайте на логотип трекера, щоб купити або замовити Інват — команда Invites-Shop.com завжди на зв’язку. What.cd / What / Вата — гігантський музичний приватний трекер, заснований в жовтні 2007 року. Є закритим BitTorrent-трекером з величезним вибором музики всіх жанрів. Щодня близько 200 тисяч користувачів викладають сотні і навіть тисячі релізів різноманітної музики в різних форматах — від простенького MP3 і до важкого FLAC? A.

Отримавши доступ на трекер What.cd ви побачите, то крім музики, на трекері також багато коміксів, комп’ютерних програм, аудіокниг і книг в електронному форматі. З швидкими швидкостями скачування, добре Сидір торрентами і величезною колекцією музики, What.cd є справжнім музичним раєм для меломанів і об’єднує людей з усього світу, хто часто і по-многу обмінюється музикою.

На сьогоднішній день What.cd — найбільший в світі музичний трекер з високими вимогами до якості завантажуються релізів. Кількість торрентів на трекері вже давно перевищила один мільйон, а кількість унікальних релізів вже досягло 500 тисяч! Практично вся музика світу зібрана саме тут — в якості, починаючи від 192 kbps і закінчуючи високоякісними FLAC-ріпами, складовими приблизно третю частину трекера. Якщо ви по-справжньому захоплюєтеся музикою, What.cd — це місце, де вам просто необхідно бути.

Купити інвайт на What.cd варто хоча б для того, щоб мати можливість в будь-який момент швидко завантажити будь-який музичний реліз. А якщо так трапиться, що його не виявиться на трекері (що малоймовірно), ви можете створити замовлення (реквест) на потрібний вам диск з докладним описом. І повірте, знайдуться однодумці, які через кілька днів виконають ваш запит і ви отримаєте те, що хотіли.

Також варто пам’ятати, що на трекері діють деякі правила і обмеження — досить складно підтримувати прийнятний рейтинг лише роздачею вже завантаженого матеріалу, найімовірніше доведеться створювати і викладати свої роздачі. Хоча для підтримки рейтингу на сайті існують фрілічние папки та доступні способи.
Для реєстрації на What.cd необхідно запрошення — івайт, який ви можете купити в нашому магазині. Крім инвайта, можна придбати готовий прокачаний аккаунт на what.cd, який надасть вам повноцінний необмежений доступ до всіх релізів сайту.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *