Компанія Smart Cargo

Як показали маркетингові дослідження ринку, Китай займає лідируючі позиції в світі, якщо говорити про виробництві та експорті товарів. У Китаї виробляється більше 50% якісних фотоапаратів, 25% пральних машин, 20% холодильників, а також 30% кондиціонерів від загального світового обсягу виробництва. Також ця країна протягом довгого часу є визнаним лідером з експорту взуття, одягу, годинників, текстилю, швейних машин, а також іншої продукції. Більше, ніж 37000 китайських виробників різноманітних побутових і промислових товарів мають відповідні ліцензії на експорт.

Тому в наші дні на ринку товарів Китаю всі бажаючі знаходять продукт, що влаштовує їх за асортиментом, якістю та ціною. Чисельні фірми вибрали собі китайський напрямок для бізнесу. Також підвищеному інтересу до ринку товарів Китаю сприяє і активний розвиток перспективних напрямків з комерційного боку.

Компанія Smart Cargo smartcargo.com.ua/ здійснює імпорт з Китаю різних товарів на територію нашої країни. Разом з доставкою товару, професіонали компанії проводять всі найнеобхідніші процедури, пов’язані з митницею. Все те, що Ви купуєте за кордоном і ввозите на територію України, визнано називати імпортом.

Саме Китай в сучасному світі — один з найбільш вигідних контрагентів, якщо подивитися з економічного боку. Товари з Китаю користуються підвищеним попитом у різних країнах світу. Вони приваблюють своєю привабливою ціною, широким асортиментом і високою якістю.

Всі компанії, що розвиваються в певний момент задаються думкою про те, чому б їм не спробувати себе в ролі імпортера. Спочатку здається, що немає нічого простішого, ніж зайти в інтернет і підібрати собі потрібного виробника, кинути запит, оформити замовлення і чекати товару, в передчутті прибутку. Але на ділі все це виглядає не настільки просто. Найчастіше самостійний пошук постачальника дає зворотний результат. Адже інформативний сайт, наповнений яскравими фотографіями — це ще не гарантія благонадійності виробника. Складно знайти бажаного виробника. Багато китайських фірми заявляють про себе дуже голосно, а в реальності виявляються черговими перекупниками не з перших рук. Як би там не було, але Вас будуть намагатися зацікавити і запропонують товар за привабливою ціною.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *