Кардшарінг

Головне завдання технології кардшарінга шара на шару — це можливість перегляду максимальної кількості закодованих каналів за невелику вартість. Цей спосіб (тобто кулі на шару) дешевого перегляду телебачення набирає все більшої популярності не тільки в Росії, але і по всьому світу.

На сьогоднішній день існує маса пропозицій по активного підключення кардшарінга. Але як зрозуміти, чи задовольнить дане телемовлення запити і очікування абонентів? Тому перед підключенням послуги фахівці рекомендують її протестувати. Безкоштовний тест кардшарінга необхідний, перш за все, для того щоб оцінити якість трансляції каналів, зробити необхідні настройки обладнання та програмного забезпечення, а також ознайомитися з принципом роботи.

Багато компаній пропонують пакети послуг без пробного тестування з повною передоплатою на певний термін. Суми за це іноді виходять надзвичайні, а результат не виправдовує очікування. Навіщо купувати кота в мішку, якщо можна скористатися послугами кардшарінга і дивитися те, що хочеться. Тим більше що можна здійснити попереднє тестування (шаринг тест).

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *