Как разделить жесткий диск в Windows 10

Як розділити жорсткий диск в Windows 10
Вирішення проблем
Розбивка жорсткого диска на декілька розділів — потрібна процедура, яка дозволить бути впевненим, що в разі проблем з системою і необхідністю заново Windows 10 важлива інформація залишиться в цілості, і просто насолоджуватися зручністю і простотою використання пам’яті вінчестера.

Логічних розділів має бути мінімум два. Звичайно, можна зробити і більше. Как разделить жесткий диск в Windows 10. Наприклад, створити три розділи, один залишити для Windows і програм, другий використовувати для особистої інформації, а третій зробити запасним і зберігати там найважливішу інформацію.

В цьому випадку, якщо з системою будуть якісь проблеми, її можна запросто перевстановити, не чіпаючи при цьому розділ з потрібними файлами.

Стандартні засоби Windows
Це найпростіший спосіб для тих, кому не хочеться шукати, завантажувати і встановлювати стороннє ПО. Вбудована утиліта для поділу є у всіх версіях Windows — від XP до 10. Знайти її можна двома способами:

Натиснути на клавіатурі комбінацію Win + R і у вікні, ввести команду discmgmt.msc, після чого натиснути Enter.
Перейти в меню «Пуск», потім «Панель управління» — «Адміністрування» — «Керування комп’ютером».

Программы для разделения локального диска на Windows 10
Acronis Disc Director
Одна из самых мощных и популярных утилит, которая великолепно справляется со своей задачей. Ее единственным минусом можно назвать бесчисленное количество функций, которые рядовому пользователю попросту не нужны, но он в них сможет просто запутаться. Если разобраться, то процесс разделения диска может показаться даже проще, чем в Windows. Для этого нужно найти жесткий диск в окне программы, выделить его и кликнуть в левом меню «Изменить размер тома».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *